Video řekne víc než tisíc slov!
Chcete rychle a efektivně informovat o dění ve Vaší firmě své stálé zákazníky, zaměstnance, oslovit nové obchodní partnery a zúročit své reference?
Využijte našich služeb „propagační“ reportáže!

Forma tohoto produktu vychází z klasického zpravodajství, které má informovat rychle, stručně a efektivně, mění se pouze náplň, která je přizpůsobená k reklamním účelům Vaší společnosti. Její hlavní výhodou je rychlost, se kterou se reklamní sdělení dostane k cílovému zákazníkovi, nebo novým partnerům. Reportáže mají stopáž maximálně do dvou minut, čímž jsou velmi vhodné pro šíření přes internet, který se v dnešní době stává vedoucím médiem pro reklamu obecně. Reportáže můžete mít umístěné stále na svém webu a rozesílat odkazy, nebo je jednoduše odešlete svým partnerům elektronickou poštou. Audiovizuální forma reklamy byla vždy tou nejúčinnější a teď jí lze využívat kdykoliv a nejen ve vysílacím čase televizních stanic a hlavně za nesrovnatelně nižší náklady.

Koncepce propagační reportáže

Standartní stopáž maximálně 1-2 min., možnost i delších dle potřeb zákazníka
Pro efektivní podání důležité informace je tato stopáž dostačující a diváka nenudí. Hlavní funkcí takového spotu je zaujmout a podnítit zákazníka, či obchodního partnera, aby se o daný produkt, službu, referenci začal zajímat a aktivně vyhledával další informace, nebo Vás přímo kontaktoval.

Použití a výhody


Ukázky z naší tvorby můžete nalézt na našem videoserveru Zóna24.cz


Produktové listy ke stažení:
Kompletní produktový list
Propagační reportáž
Konference digitálně
Reality vizuálně
Dovolená vizuálně
Copyright © Zóna 24 média v.o.s. | Created by puktom